تاریخچه

شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار (سهامی خاص) با هدف انجام فعالیت های اجرایی، نظارتی و مشاوره ای در تاریخ ۱۳۸۹/۰۷/۱۴ تحت شماره ۳۸۶۴۷۱ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری به ثبت رسید. این شرکت در سال نخست تأسیس با توجه به شناخت و درک ضرورت ارتقاء کیفیت و افزایش سرعت انجام کلیه امور مرتبط به ملک و ساختمان و پروژه های مرتبط، فعالیت های خود را با تمرکز بر برگزاری مزایده و کارشناسی املاک و مستغلات از جمله بانک شهر، صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، شرکت لیزینگ شهر، تعاونی شهریار و … و طراحی، تهیه لوازم و تجهیز فضاهای مورد نیاز متقاضیان به خصوص بانک شهر، سهامدارن شرکت و … آغاز نمود.
هرچند با توجه به عمر کوتاه تأسیس شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار، شرکتی نوپا محسوب می شود اما سوابق اجرایی و راهبردی و سلامت کاری بیش از سی ساله مدیران و همکاران که در زمره اصلی ترین اهداف تأسیس این شرکت بوده؛ توانسته توجه بسیاری از سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی ازجمله مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران، بانک شهر، بانک سپه و … را به خود جلب نماید.

اهم فعالیتهای شرکت

با تفکر و سیاست گذاری مدیران شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار و رهنمود و تدبیر مدیران ارشد و صاحبان سهام، شرکت سرمایه گذاری شهر آتیه، شرکت لیزینگ شهر( بانک شهر) و صندوق ذخیره کارمندان شهرداری تهران از بدو تأسیس به عنوان هدف خود قرار دادند. با نظارت و اجرا بسیاری از موارد زمان بر و چالش بر انگیز برای هر سیستم اداری خصوصاً مالی و حقوقی با قبول فعالیت های پر تنش و حساس و با صرف انرژی مضاعف در راستای صیانت از حقوق بانک شهر و سهامداران محترم آن ضمن تلاش برای از بین بردن راه های گریز و هدایت در مسیر صحیح با افزایش ضریب ایمنی و کاهش نرخ ریسک تسهیلات پرداختی با دریافت تضامین ملکی مناسب در راستای سرمایه گذاری مطمئن و صحیح گام های ارزنده ای برداشته است.
شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار بسته حمایتی خود را برای بانک شهر در ۶ موضوع تشریح و اجرا نمود و با ارائه الگویی مناسب و عملکردی قابل قبول در مجموعه بانک شهر انجام وظیفه می نماید که به صورت کلی به قرار زیر می باشد :

  • شناسایی و معرفی املاک در سراسر کشور به منظور توسعه شعب و تأمین ساختمان های مورد نیاز
  • تجهیز شعب و بازسازی شعب
  • ارزیابی املاک مورد ترهین در قبال تسهیلات اعطایی
  • مدیریت و نگهداری املاک بانک شهر

برخی از پروژه ها

۱. انجام قریب به ۶۰۰۰ فقره کارشناسی و ارزیابی و تعیین ارزش بهای املاک اعم از ساخته شده، درحال ساخت و درحال آغاز با بهره گیری از توان تخصصی و تجارب کارشناسان رسمی دادگستری.در این امر مهم و حساس و تعهدی که بر مبنای اصل مشتری مداری وجود دارد در اجرای روند هر پروژه به طور میانگین فقط ۳ روز کاری زمان صرف می شود که آن را مدیون و مرهون تلاش، جدیت، هماهنگی، همکاری مشترک مدیران و همکاران شرکت و همکاران بانک شهر دانسته و با قاطعیت بیان می نمائیم که با دیدگاه و اعتقاد به اصول دقت، صحت، سرعت و رعایت امانت داری در ردیف گروه های تخصصی قرار گرفته ایم که سریعترین کارشناسی ها را در زمانی کوتاه و با ضریب اطمینان بالا به انجام می رسانند.

۲. اجرا و نظارت بر تجهیز و بازسازی بالغ بر ۷۰ شعبه بانک شهر در سراسر کشور به مساحت بیش از ۱۱۰۰۰ متر مربع در مدت زمانی کمتر از ۶ ماه و فعالیت چندین گروه کاری متخصص به طور هم زمان. این شرکت در حال حاضر مسئولیت تجهیز شعب انقلاب اهواز، سنندج، دولت شریعتی و اتوبانک شیراز ۲ را بر عهده دارد.

 

 

۳. شناسایی املاک و مستغلات برای متقاضیان از جمله بانک شهر بیش از ۱۲۰۰مورد، صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، شرکت های تابعه و … .

۴. مدیریت، نگهداری، کارگزاری خرید و فروش املاک و مستغلات هم به صورت مستقیم و هم به عنوان نماینده شرکت ها و سازمان های متقاضی که به عنوان نمونه می توان از مجتمع تجاری کساء نام برد.

۵. پروژه روشندلان:

در راستای اجرای دستور مدیر عامل محترم بانک شهر در خصوص ارائه خدمات به مشتریان روشن دل این شرکت عهده دار تجهیز کیوسک و کف پوش مربوطه در سه شعبه پایلوت گردیده که با هماهنگی اداره املاک و ساختمان بانک شهر نصب گردیده و جهت افتتاح آماده می باشد.

۶. پروژه دیوان عدالت اداری:

در این پروژه شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار به عنوان مدیر پیمان مدیریت با کارگزاری مالی به همراه مسئولیت تأمین تجهیزات تعهدی کارفرما را نیز برعهده دارد و در این راستا اقدام به عقد قرارداد با پیمانکاران جزء را نموده است.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، سعادت آباد ، خیابان علامه طباطبایی شمالی ، خیابان هجدهم غربی ، پلاک ۳۰ ، طبقه اول

تلفن: ۲۲۰۸۱۴۵۷ – ۲۲۰۹۰۲۳۸